Apple, Ekranı Kırık iPhone’ları da değiştirecek!

Merhabalar,

Bildiğiniz gibi Apple değişim programı kapsamında eski iPhone’larınızı alıyor ve yeni alacağınız iPhone için indirim yapıyordu. Bu konuda değişikliğe giden Apple, ekranı kırık iPhone’ları da bu değişim programına dahil etmeye karar verdi. Yani artık bir üst modele geçmek için ekranı kırık iPhone’unuzu Apple’a vererek üst model iPhone’a indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Sadece Ekranım Kırık Değil Kamerası ve Tuşları da Bozuk..

Hiç merak etmeyin, Apple bütün hasarlı iPhone’ları değişim programına dahil etti. Bu fırsata, bu haftaran itibaren sahip olundu.

Peki Apple Eski iPhone’umu Ne Kadara Geri Alacak?

Hasarlı cihazın modeli ve kapasitesine göre, iPhone 5s’i 50$, iPhone 6’yı 200$, iPhone 6s’i ise 250$ gibi fiyatlarla geri alacak. E tabi bu fiyatlar Amerika için belirlenmiş durumda. Gördüğünüz gibi bu fiyatlar ülkemiz için olsa 5s’i ancak Nokia 3310 ile değiştirebiliriz🤕.

E Tabi Ki Adamların da Bir Şartı Var…

Apple’ın değişim programı kapsamında hasarlı iPhone’unuzu alması için tek şartı diğer parçaların kullanılabilir durumda olması. Yani mesela suya düşmüş iPhone’u “Aa benim ki zaten çalışmıyor. Para da etmez. Dur Apple’a götüreyimde belki üç beş bişe verirler” mantığıyla Apple’a veremiyoruz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.