SAMSUNG GEAR S2, IOS PLATFORMUNA GELİYOR!!!


Merhabalar,

Samsung, Apple’ın bu konuda ki ketum tavrına karşın, bana göre tek kelimeyle mükemmel diye tanımlayabileceğim yeni akıllı saati olan Gear S2’sini iPhone’larla uyumlu hale getiriyor.

Brown Çok Haklı!

Samsung Birleşik Krallık Ürün Çıkış Programları Yöneticisi Kyle Brown geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili olarak, her zaman nesnelerin internetine inandıklarını ve kimsenin farklı bir cihaza sahip olmasından dolayı cezalandırılamayacağını belirtti. Ayrıca Brown, her ürünün birlikte çalışabileceği bir endüstri oluşturmaları gerektiğine inandığını da sözlerine ekledi.

Artık Sadece Uygulama Bekleme Kaldı…

“Gear Manager” adlı uygulamanın App Store’lardaki yerini almasıyla birlikte, artık iPhone kullanıcılarıda, Samsung Gear S2’ye sahip olabilecek. Özellikle Apple Watch’un dikdörtgen bir tasarıma sahip olduğu düşünülürse, Gear S2 yuvarlak tasarımıyla benim gibi klasik tipte saat seven kullanıcılar için  tasarım konusunda Apple’ın bir adım önünde. Hemen hemen benzer özelliklerde ki bu iki akıllı saatin rekabeti bakalım Samsung’un bu atağından sonra nasıl bir hal alacak?


Ne Zaman Geliyor?

Bu söylentilerin uzun zamandır var olduğu ve resmi açıklamanın da yakın zaman da yapılmış olduğu düşünülürse, iPhone kullanıcıları 1-2 ay içerisinde Gear S2’yi koluna takabilecek.

Sonsöz

Bu tip haberleri her zaman çok sevmişimdir. Örneğin bu konu özelinde, Gear S2’yi çok beğeniyor olmama rağmen, alıp inceleme fırsatı bile bulamamıştım. Bu tip durumların aşılmaya başlanıyor olması çok güzel bir gelişme…

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.