SAMSUNG GALAXY S7 VE S7 EDGE’İN FİYATI BELLİ OLDU!

gsmarena_003

Merhabalar,

Bildiğiniz gibi önceki yazılarımda, Samsung Galaxy S7‘nin nasıl bir telefon olacağından ve ne zaman aramıza katılacağından bahsetmiştim. Son olarak ta Samsun’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S7 ve S7 Edge’in fiyatı sızdırıldı ve Puzzle’ın eksik parçası tamamlandı.

Kumbaraları Doldurmaya Başlayın!

Son açıklanan fiyatlar ve ülkemiz için tahmini çıkış fiyatı düşünülürse, Samsung Galaxy S7’yi alabilmek için gerçekten çok çalışmamız gerekecek! Sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy S7, 700 Euro olacakken, Galaxy S7 Edgee ise 800 Euro gibi fiyata sahip olacak. Ülkemizde ki çıkış fiyatını hesaplamak için öncelikle bu meblağları TL’ye çevirip üzerine de biraz daha eklememiz gerektiği düşünülse, Galaxy S7’ye ve S7 Edge’e ulaşmak son kullanıcı için hayli zor olacak.

img_3691

Ne Bekliyorduk ki Biz?

Gerçi dürüst olmak gerekirse, hçbirimiz daha ucuz olmasını beklemiyorduk. Bu fiyatlara da şaşırdık mı? Elbette hayır! Fakat böyle güzel teknolojiler yaratıp, böyle harika cihazlar üretilirken insanların bunlara ulaşmasının bu kadar güç hale getirilmesi gerçekten çok üzücü. Teknoloji sever arkadaşları yine zorlu bir süreç bekliyor. Neyse ki alıştık 🙂

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.