AIRPODS 2 İÇİN ŞAŞIRTICI İDDİA!!!

2e6cfd6b

Merhabalar,

Bildiğiniz gibi Apple, iPhone 7 ile beraber “AirPods” adında ilk kablosuz kulaklıklarını tanıttı. Fakat ilk bakışta gayet şık ve teknolojik görünen bu kulaklıklar, fiyatı ve şarj süresi ile hem ulaşılabilir olmaktan uzak hem de uzun süre müzik dinlemeyi sevenler için kullanışsız olmuştu. İtiraf etmek gerkirse bir anlığına da olsa içimizde gereksiz  bir “AirPods” alma isteği uyanmadı da değil.

Apple, yukarıda bahsettiğim olumsuzluklarla aslında bizi tabiki şaşırtmadı. Bluetooth’suz ve  video çekimi yapamayan akıllı telefonuyla tüm teknoloji tarihini yeniden yazmış bu adamlardan tamamen bizi düşünen bir yenilik bekleyemezdik değil mi 🙂

Yiğidi öldür hakkını yeme!

Airpods 2 için çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere gore Apple, yeni AirPods için ivmeölçer patenti almış. Buda bize, yeni AirPods’larda aktivite takip özelliği olacak düşüncesinin ağır basmasını sağlıyor. Giyilebilir teknoloji gibi her geçen gün değerlenen ve yatırımların arttığı bir sektöre, Apple da akıllı saatinin ardından kendine has bir bakış açısıyla yaklaşmış olacak birkez daha.

Açıkçası tonla para vereceğiniz bu AirPods’ların spor yaparken kulaktan düşme, çıkma gibi olumsuz özellikleri olmayacaksa, aktivite takip özelliğinin harika bir özellik olduğunu söylemek mümkün.

Son Söz

Muhtemelen fiyatı ile bütün iyi yönlerini gölgede bırakacak yeni AirPods’lar, umarız şık görünümü, teknolojik özellikleri ve aktivite takip özelliğiyle bizim kafamızı karıştırmaz 🙂 Bakalım bu iddialar doğru çıkacak mı?

 

 

 

 

 

 

 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.